ALIMENTY. Egzekucja z Anglii i USA.

KONTAKT

Konin - Dodane przez Biuro Prawne Egzekucji Alimentów (firma) -

ALIMENTY. Egzekucja z Anglii i USA.

Pełna treść ogłoszenia ALIMENTY. Egzekucja z Anglii i USA.

Prawna egzekucja należności alimentacyjnych wobec dłużników zamieszkałych w USA i Wielkiej Brytanii, włącznie z doprowadzaniem do postępowań karnych za granicą przeciwko dłużnikom uporczywie uchylającym się od obowiązku alimentacyjnego.
Ustalanie miejsca zamieszkania, zatrudnienia, numeru ubezpieczenia społecznego, historii kredytowej, karalności dłużnika.
Rejestracja orzeczeń alimentacyjnych Sądów polskich.
Egzekucja należności zaległych narosłych na podstawie prawomocnego orzeczenia Sądu polskiego jak również występowanie o wydanie orzeczenia przez Sąd kraju wezwanego.
Niniejsza informacja skierowana jest do wierzycieli z całej Polski (istnieje również możliwość podjęcia postępowania przy kontakcie korespondencyjnym z wierzycielem).

Tel. 22-870-04-25 lub 514-797-927 (pon.- pt., godz. 09:30-15:00).

Mapa KoninProfil założony około 7 lat temu

Zapytaj o ogłoszenie - ALIMENTY. Egzekucja z Anglii i USA.


Polecane, ciekawe strony z Konina. Prowadzisz serwis o Koninie lub zwiazany z Konin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Konińskiej Starówki !Zobacz stronę Koninkowo !Zobacz stronę Wirtualny Konin !Zobacz stronę Urząd Miasta w Koninie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Konin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Konina: Koło ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Września ogłoszenia bezpłatne - Kalisz ogłoszenia - Mogilno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Konin City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj