Blacharz samochodowy - Norwegia

KONTAKT

Konin - Dodane przez info47 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Blacharz samochodowy - Norwegia

BLACHARZ SAMOCHODOWY - NORWEGIA

OFERUJEMY:
zarobki w wysokości od 187 NOK/h brutto + 10,2% dodatku urlopowego
dla ekspertów, z odpowiednimi szkoleniami, możliwa negocjacja stawki
legalne zatrudnienie na warunkach norweskich
długoterminowe kontrakty z możliwością przedłużenia
kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia
ubezpieczenie
stałe wsparcie polskojęzycznego konsultanta
organizację zakwaterowania
możliwość zakupu biletu lotniczego (opłata zostanie odliczona od pierwszej wypłaty)
po rozpoczęciu pracy - opcjonalnie - bezpłatne kursy języka norweskiego

WYMAGANIA:
4 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku blacharza samochodowego
umiejętność obsługi ram do prostowania karoserii
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
prawo jazdy

OBOWIĄZKI:
- montaż/demontaż elementów karoserii,
- spawanie, zgrzewanie oraz szpachlowanie.

Prosimy o przesłanie CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Work Supply Poland
Celna 1, 70-644 Szczecin

Mapa KoninProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Blacharz samochodowy - Norwegia

Polecane, ciekawe strony z Konina. Prowadzisz serwis o Koninie lub zwiazany z Konin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Portal Konińskiej Starówki !Zobacz stronę Wirtualny Konin !Zobacz stronę Urząd Miasta w Koninie !Zobacz stronę Koninkowo !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Konin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Konina: Koło ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Września ogłoszenia bezpłatne - Kalisz ogłoszenia - Mogilno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję