Ochrona przedsiębiorstwa w Modle Królewskiej k. Konina (z orzeczeniem)

KONTAKT

Konin - Dodane przez joanna.walkowiak (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Ochrona przedsiębiorstwa w Modle Królewskiej k. Konina (z orzeczeniem)

Agencja ochrony poszukuje pracowników na stanowisko :

Strażnik ochrony

miejsce pracy: okolice KONINA (Modła Królewska)

Osoby zatrudnione na tym stanowisku zajmować się będą dozorem i ochroną obiektu klienta.

Zadania:
- kontrola ruchu osób i samochodów na obiekcie
- regularne obchody chronionego terenu
- prowadzenie rejestru zdarzeń

Wymagania:
- niekaralność
- dyspozycyjność
- wymagane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (w stopniu umiarkowanym lub znacznym/dawniej II lub I grupa)

Oferujemy:
- umowę o pracę
- regularnie wypłacane wynagrodzenie
- szkolenie oraz opiekę koordynatorów

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00 pod podanym numerem telefonu:

517 574 235
lub
531 533 200

Mapa KoninProfil założony około 2 lata temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ochrona przedsiębiorstwa w Modle Królewskiej k. Konina (z orzeczeniem)

Polecane, ciekawe strony z Konina. Prowadzisz serwis o Koninie lub zwiazany z Konin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Urząd Miasta w Koninie !Zobacz stronę Portal Konińskiej Starówki !Zobacz stronę Wirtualny Konin !Zobacz stronę Koninkowo !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Konin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Konina: Koło ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Września ogłoszenia bezpłatne - Kalisz ogłoszenia - Mogilno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję