Ocieplenie poddasza dachu pianką poliuretanową SEALGUARD 500 firmy LALLAFOM USA

KONTAKT

Konin - Dodane przez biuro63 (osoba prywatna) -

Ocieplenie poddasza dachu pianką poliuretanową SEALGUARD 500 firmy LALLAFOM USA

Pełna treść ogłoszenia Ocieplenie poddasza dachu pianką poliuretanową SEALGUARD 500 firmy LALLAFOM USA

Szanowni Państwo

Wybieraj tylko najlepsze i sprawdzone pianki poliuretanowe.

Amerykański dział inżynieryjno-naukowy Building Science LALLAFOM USA, to jedna z najbardziej imponujących i doświadczonych placówek w dziedzinie nauk budowlanych na świecie. Zespół od wielu lat buduje modelowe domy i obiekty w różnych strefach klimatycznych, prowadzi testy i badania oraz publikuje najskuteczniejsze rozwiązania w zakresie energooszczędnego i inteligentnego budownictwa. Dział jednocześnie gromadzi dane na temat popularnych metod konstrukcyjnych i powszechnie panujących mitów budowlanych, które jeszcze niestety zbyt często w wielu krajach stanowią obowiązujące normy. Na podstawie zgromadzonych doświadczeń i danych pragniemy podzielić się z Państwem merytorycznie i praktycznie sprawdzoną wiedzą.
Zwracamy Państwa uwagę na najczęściej spotykane mity i naszym zdaniem błędne przykazania dotyczące ocieplania poddaszy:

możliwie najwięcej izolacji na podłodze i przewiewna wentylacja poddasza zapewnią dobre ocieplenie i najwyższy komfort dla użytkowników oraz zapobiegną gromadzeniu się wilgotnego powietrza i/lub zagrzybieniu strychu poddasza (fałsz)

wywietrzniki, kratki, wentylowana podbitka itp. w okresach upałów zapobiegną przyrostowi ciepła na poddaszu na skutek promieniującego gorąca od poszycia dachowego, usuną wilgoć i zatrzymają migrację gorącego powietrza do przestrzeni użytkowych zapewniając komfort domownikom (fałsz)

karton-gips z dobrze upchanym i wypełnionym tradycyjnym ociepleniem nad pomieszczeniami użytkowego poddasza zapewnią komfort użytkownikom CIEPŁO W ZIMIE I CHŁÓD W TRAKCIE UPAŁÓW! (fałsz)

sztywna, zamknięto-komórkowa piana poliuretanowa jest doskonałym wyborem do ocieplenia domowego poddasza o drewnianej konstrukcji (fałsz)

pianki poliuretanowe każdego rodzaju i niezależnie od gatunku, to zawsze najlepsza metoda ocieplenia poddasza, bez względu na jego konstrukcję (fałsz)
Nasze komentarze i uwagi:

dach i poddasze to najbardziej krytyczny obszar względem straty ciepła w zimie i przyrostu ciepła do wewnątrz w upały!

w większości przypadków szczelnie zamknięte pianą poliuretanową (nieprzewiewne) poddasze to najzdrowsze, najbardziej energooszczędne i komfortowe rozwiązanie, które zapewni: najmniejsze zużycie energii, ujednolicone temperatury na przestrzeni całego domu niezależnie od pomieszczenia, kondygnacji czy pory roku; ciepłe pomieszczenia w zimie, chłodne wnętrza w upały oraz czyste powietrze wewnątrz wolne od sezonowej wilgoci, alergenów i zanieczyszczeń.

Tradycyjne materiały izolacyjne nie pozwalają na przeniesienie koperty izolacyjnej z płaszczyzny stropu (sufitu) do wewnętrznej strony dachu i zarazem spełnienia wymogów ,,niewentylowanego poddasza

Niewentylowane poddasze ma na celu stabilizację temperatur, ciśnień atmosferycznych, poziomu wilgotności powietrza, eliminacji punktów wykroplenia wilgoci i zaprojektowanego poziomu pasywnej wymiany świeżego powietrza na przełomie doby i w trakcie zmian sezonowych.

Tradycyjne ocieplenia najczęściej w podłodze (poddasze nieużytkowe) czy ponad karton-gipsem (poddasze użytkowe), skupiają się wyłącznie na stworzeniu oporu cieplnego ale nie wykazują się zdolnością do zatrzymania ruchów konwekcyjnych powietrza, promieniowania cieplnego i stabilnością parametrów w czasie. W efekcie objawia się to najczęściej utratą wznoszącego się w pionie ciepła grzewczego, topnieniem i zlodowaceniem dachu w zimie jak również przyrostem doskwierającej gorączki w lecie od nagrzewającego się poszycia dachowego.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE MULTIIZOLACJE.PL

Mapa KoninProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Ocieplenie poddasza dachu pianką poliuretanową SEALGUARD 500 firmy LALLAFOM USA


Polecane, ciekawe strony z Konina. Prowadzisz serwis o Koninie lub zwiazany z Konin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Wirtualny Konin !Zobacz stronę Portal Konińskiej Starówki !Zobacz stronę Koninkowo !Zobacz stronę Urząd Miasta w Koninie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Konin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Konina: Koło ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Września ogłoszenia bezpłatne - Kalisz ogłoszenia - Mogilno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Konin City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj