Pianka poliuretanowa

KONTAKT

Konin - Dodane przez ekopur (osoba prywatna) -

Pianka poliuretanowa

Pełna treść ogłoszenia Pianka poliuretanowa

Wyjątkowo szczelne, energooszczędne, trwałe ocieplenie poddasza użytkowego hydrodynamicznym natryskiem pianką PUR.

Dach na poddaszu jest szczególnie narażony na występowanie mostków termicznych z powodu błędów wykonawczych przy zastosowaniu tradycyjnych materiałów termoizolacyjnych. Wykonanie ocieplenia poddasza z zastosowaniem pianki poliuretanowej, całkowicie eliminuje to ryzyko.

Czy wiesz, że w przypadku wadliwego wykonania ocieplenia straty z tytułu energii grzewczej mogą sięgać aż do 40%.

Czy wiesz, że zastosowanie pianki poliuretanowej zamknięto komórkowej, może poprawić sprawność energetyczną budynku aż o 70%!

Podczas aplikacji natryskowej, pianka wnika we wszelkie szczeliny, zlepiając się z podłożem oraz z kolejnymi nakładanymi warstwami pianki, tworząc wytrzymałą, elastyczną, monolityczną powłokę termoizolacyjną. Dzięki temu faktowi, uzyskujemy energooszczędne poddasze na dziesiątki lat.

Czy wiesz, że zastosowanie zwykłej, wełny z rolki do ocieplania dachu na poddaszu, wiąże się z ryzykiem osuwania materiału termoizolacyjnego i utratą właściwości termicznych w bardzo krótkim czasie?

Z powodu łączeń obecnych w warstwie ocieplenia tradycyjnego, dochodzi do nieszczelności. Powstałe mostki termiczne są przyczyną strat ciepła w budynku.

Zastosowanie najtańszych niskiej jakości materiałów, może wiązać się z koniecznością ich wymiany po kilku latach użytkowania, co generuje duże wydatki związane z remontem poddasza.

Podejmij właściwą decyzję i wybierz energooszczędne rozwiązania poliuretanowe, pozbawione szeregu wad występujących w ociepleniach tradycyjnych.

Natryskowy system aplikacji pozwala na skuteczne zaizolowanie powierzchni o nieregularnych kształtach, gdzie wykonanie izolacji materiałami tradycyjnymi może być niewykonalne. Pianka poliuretanowa daje ogromne możliwości. Ponieważ posiada wysoką odporność na wodę, umożliwia wykonywanie szczelnej izolacji w najbardziej wymagających warunkach.

Działamy na terenie całej Polski.

---
Więcej informacji na: eko-pur.pl/pianka-poliuretanowa.htm
---
Więcej informacji: 510-775-497.

Mapa KoninProfil założony około 6 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Pianka poliuretanowa


Polecane, ciekawe strony z Konina. Prowadzisz serwis o Koninie lub zwiazany z Konin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Wirtualny Konin !Zobacz stronę Urząd Miasta w Koninie !Zobacz stronę Koninkowo !Zobacz stronę Portal Konińskiej Starówki !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Konin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Konina: Koło ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Września ogłoszenia bezpłatne - Kalisz ogłoszenia - Mogilno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Konin City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj