piorunochrony,instalacje odgromowe,ochrona odgromowa

KONTAKT

Konin - Dodane przez odgromnienia1 (osoba prywatna) -

piorunochrony,instalacje odgromowe,ochrona odgromowa

Pełna treść ogłoszenia piorunochrony,instalacje odgromowe,ochrona odgromowa

Instalacja odgromowa potocznie zwana piorunochronem ,w domach jednorodzinnych nie jest wymagana w świetle ustawy. Natomiast ze względu bezpieczeństwa oraz wymagań ubezpieczalni staje się poniekąd warunkiem podstawowym co do wypłacalności odszkodowania z warunków losowych nie zależnych od nas samych .
We wspomnianej ustawie znajduje się zapis który nakłada obowiązek wykonania instalacji odgromowej dla budynków powyżej 500m2 powierzchni i wyższych niż 15 metrów .W przypadku gdy dom budowany jest z materiałów łatwopalnych ,np. drewna ,drewna podobnych . Dom jednorodzinny należy również wyposażyć w instalację odgromową wtedy ,kiedy wynika to ze wskaźnika zagrożenia piorunowego który wylicza się zgodnie z zasadami zawartymi w normach .Wskaźnik ten zależy nie tylko od wymiarów domu i wysokości budynku ,ale również od rodzaju jego konstrukcji ,technologi wznoszenia .Przy obliczeniach ,które powinny przeprowadzone zostać przez Firmę taką jak My która ma odpowiednie uprawnienia .

Gwarantujemy system bezpieczeństwa !

Która nigdy nie zawodzi , jest odporna na warunki atmosferyczne ,wykonana z najlepszych materiałów ,gwarancja norm U. E . prawidłowym wykonaniem .


FIRMAFirma Powstała w latach 80 tych i była prowadzona przez mistrza wykonawstwa instalacji odgromowych Wiesława Pluto . Wiesław Pluto posiada uprawnienia specjalistyczne na dozór ,pomiary jak również eksploatacje ,badania okresowe itp. Wykonuje rzetelnie powierzone prace z pasją co również zaraził swojego syna tą że oto pasją . W późniejszym czasie przekształcił Firmę w Firmę TechnoGrom rodzinną i mianował Adama Pluto który również uzyskał uprawnienia do wykonywania instalacji jako Dyrektor Techniczny ,który czuwa nad powierzonymi pracami oraz nadzoruje pracowników tak by klient miał PRZYSŁOWIOWY LASER NA DACHU .
Firma posiada specjalistyczny sprzęt pomiarowy jak również różnego rodzaju sprzęt zabezpieczający pracowników ,sprzęt alpinistyczny , sprzęt który pomaga szybko realizować powierzone prace . Wykonujemy od zawsze profesjonalnie nasze zadania ,doradzamy dla klienta ,pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania techniczne ( SPRAWDZONE ) na które dajemy 5 Letnią Gwarancję . Sprzedajemy również materiał do wykonania instalacji odgromowej.

Od lat stawiamy na solidność za przystępną cenę dla każdego ,stąd jesteśmy w grupie liderów na Wielkopolskę oraz wszystkie województwa sąsiadujące . Nie czekaj aż trafi Piorun w twój dom ,zabezpiecz się poprzez naszą Firmę ....ZAPRASZAMY

USŁUGI I OFERTA

Firma TechnoGrom zajmuję się instalacją, projektowaniem oraz remontami systemów odgromowych od 1980 roku. Piorunochrony montujemy na takich budynkach jak :
- domach jednorodzinnych z dachem ceramicznym lub blacho dachówką,osiką,dachem z strzechy
- obiektach przemysłowych, hallach ,szkołach ,użyteczności publicznej,silosy rolnicze ,stacje wysokiego napięcia itp.
- blokach
- kościołach
Wykonując naszą usługę stawiamy szczególny nacisk na dokładność wykonywania instalacji. Montaż nasz jest zgodny z obowiązującymi normami z materiałów które mają atest i prawidłowym drutem fi 8 . Wykonujemy piorunochrony z różnego rodzaju metali ( ocynkowany, miedź i miedziowany,aluminium ,ocynk ). Rodzaj materiału jest zróżnicowany cenowo dlatego ostateczne słowo należy do naszego klienta w której wersji materiałowej ma być wykonana instalacja. Wycenę możemy wykonać podczas rozmowy telefonicznej. Wycena jest gratis. Na koszt wykonywanej usługi mają również wpływ osprzęt oraz typy i rodzaje wsporników i uchwytów.
Proszę pamiętać ,że odpowiednio wykonana instalacja odgromowa zabezpiecza budynek przed skutkami uderzenia pioruna.
Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania powyższych systemów odgromowych ( zapraszamy do galerii ). Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Pomagamy wybrać mu rodzaj instalacji najbardziej odpowiadającym jego potrzebom zwracając uwagę na koszty wykonywanej usługi.

Zawsze mamy laser na dachu ! Udostępniamy naszym Przyszłym klientom realne wykonania poparte referencjami i adresem powierzonych prac . Zadzwoń i Sprawdź NAS !


CENNIK

Mamy najniższe Cenny Rynkowe ,kompletna instalacja DOMU zaczyna się od 1800zł netto .Posiadamy materiał po cenach hurtowych z uwagi na ilość powierzonych Prac . ZADZWOŃ DO NAS I PORÓWNAJ OFERTY !
MY MAMY NAJNIŻSZE CENY W KRAJU ! OTRZYMASZ WSTĘPNĄ WYCENĘ PRZEZ TELEFON!
tel 695557361 Wieslaw Pluto

Mapa KoninProfil założony około 4 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - piorunochrony,instalacje odgromowe,ochrona odgromowa


Polecane, ciekawe strony z Konina. Prowadzisz serwis o Koninie lub zwiazany z Konin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Wirtualny Konin !Zobacz stronę Koninkowo !Zobacz stronę Portal Konińskiej Starówki !Zobacz stronę Urząd Miasta w Koninie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Konin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Konina: Koło ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Września ogłoszenia bezpłatne - Kalisz ogłoszenia - Mogilno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję

Strona internetowa Konin City wykorzystuje pliki cookie zapisywane w pamięci przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj