Zatrudnimy przedstawiciela handlowego

KONTAKT

Konin - Dodane przez kadry2 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Zatrudnimy przedstawiciela handlowego

Bi-met Sp. z o.o.
Firma zajmująca się hurtowym skupem i sprzedażą złomu metali kolorowych oraz stali
zatrudni osobę na stanowisku:
Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Konin
Region: Wielkopolska
Opis stanowiska:
Realizacja planów zakupowych na powierzonym terenie pracy,
Aktywne pozyskiwanie nowych i rzetelna obsługa obecnych klientów,
Sporządzanie ofert handlowych,
Odpowiednie przygotowanie dokumentów niezbędnych przy zakupie towaru,
Sporządzanie raportu okresowego z realizacji powierzonych zadań,
Wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonych.
Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku handlowca min. 2 lata (w branży złomowej będzie dodatkowym atutem),
Wykształcenie min. średnie,
Czynne prawo jazdy kat. B,
Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
Wysoka kultura osobista,
Umiejętności negocjacyjne i handlowe,
Dynamizm w działaniu, sumienność, pracowitość,
Samodzielność i kreatywność,
Nastawienie na osiąganie celów.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bądź współpraca na działalności gospodarczej,
Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
Motywujący system wynagradzania: pensję+premię,
Pracę na samodzielnym stanowisku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Bi-met Sp. z o.o. z siedzibą w Warszwie."

Mapa KoninProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Zatrudnimy przedstawiciela handlowego

Polecane, ciekawe strony z Konina. Prowadzisz serwis o Koninie lub zwiazany z Konin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Koninkowo !Zobacz stronę Urząd Miasta w Koninie !Zobacz stronę Wirtualny Konin !Zobacz stronę Portal Konińskiej Starówki !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Konin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Konina: Koło ogłoszenia - Turek darmowe ogłoszenia - Września ogłoszenia bezpłatne - Kalisz ogłoszenia - Mogilno sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję